Oferty

Opublikowane przez | 22 września 2017 | Aktualności

r e k l a m a

Oferta zamieszczona na łamach naszego portalu jest skierowana do wszystkich osób chcących rozpocząć pracę lub zmienić aktualnie posiadaną na lepszą. Korzystając z anonsów zamieszczonych na łamach naszego serwisu masz możliwość skorzystania z szerokiej gamy ofert pracy na rynku krajowym jak i poza granicami Polski. Za pomocą naszych stron nie tylko możesz przeglądać aktualnie zamieszczone oferty pracy, lecz możesz dodać swój wpis do bazy CV. Ten prosty zabieg pozwoli rekruterom ze współpracujących z nami firm skierować ofertę bezpośrednio do Ciebie!
W chwili obecnej prowadzimy dla jednego z naszych klientów nabór pracowników do pracy w Szwecji. Jeśli jesteś zainteresowany podjęciem pracy w Szwecji to nie czekaj złóż swoją aplikację już teraz, lub dodaj swój wpis do bazy CV. 
Jeżeli:
– jesteś otwarty na nowe doświadczenia, 
– nie boisz się nowych wyzwań,
– jesteś gotowy do pracy w systemie zmianowym,
– cechuje Cię umiejętność pracy w grupie, 
to nasza oferta skierowana jest właśnie do Ciebie. 
Skorzystanie z oferty pracy w Szwecji pozwoli Ci uzyskać stałą pracę dającą stabilizację finansową. Nasza akcja pod hasłem „praca Szwecja” na pewno spełni Twoje wymagania. Sprawi, że z chęcią będziesz myślał o swojej pracy, a wynagrodzenie które uzyskasz będzie w pełni satysfakcjonujące. 
Niezależnie w jakim mieście Polski mieszkasz, czy jesteś mieszkańcem Warszawy, Katowic, Gdańska czy Wrocławia – to ta oferta skierowana jest właśnie do Ciebie!
Pamiętaj na konstruktywne zmiany nigdy nie jest za późno. Zadbaj o swoją przyszłość już teraz i skorzystaj z naszej oferty.

Poszukiwanie pracy

Opublikowane przez | 22 września 2017 | Aktualności

r e k l a m a

Jeśli są Państwo przedsiębiorcami poszukującymi potencjalnych pracowników, to mogą Państwo zamieszczać tu swoje oferty pracy. Jeśli natomiast interesuje nas znalezienie zatrudnienia w firmie, warto pokusić się o dodanie wpisu do bazy CV.
Taki system znacznie ułatwia wzajemne odnalezienie się pracownika i pracodawcy oraz skraca czas poszukiwań. Obecnie rynek pracy w naszym kraju przeżywa swego rodzaju ciężkie lata i tego typu rozwiązanie może być jednym z wielu, które mogą przyczynić się do polepszenia sytuacji gospodarczej i wspomóc walkę z bezrobociem. Jeżeli są już Państwo zatrudnieni, ale obecna sytuacja nie jest zadowalająca, proszę się nie martwić, gdyż w pierwszym etapie składania ogłoszenia wszystkie dane poufne są ukryte. Jako anonimowi poszukiwacze zatrudnienia nie muszą się Państwo martwić o problemy z tegoż powodu w dotychczasowej pracy. Dobrze znamy warunki panujące w wielu polskich firmach i wiemy, z jakim ryzykiem i stresem wiąże się jawne poszukiwanie alternatywy.
Niezależnie od tego, jaka interesuje nas praca grafik, inżynier, informatyk, czy księgowy, ufamy, że na naszej witrynie znajdzie się osoba lub firma, z którą będzie możliwa do nawiązania obustronna i uczciwa współpraca. Staramy się, aby nasza strona obfitowała w jak największą liczbę ogłoszeń obu rodzajów i dbamy o ich różnorodność. Zainteresowanie witryną stale wzrasta, co nas niezmiernie cieszy. Mamy nadzieję, że również i Państwo będą jak najbardziej zadowoleni z naszych ofert.

Praca dla informatyków

Opublikowane przez | 22 września 2017 | Aktualności

r e k l a m a

Na naszej stronie internetowej znajdą Państwo najświeższe oferty pracy dla informatyków. Jeżeli interesują się Państwo branżą IT i od dłuższego czasu poszukujecie zatrudniana jako informatyk, to w naszym serwisie internetowym z pewnością znajdziecie wiele ogłoszeń, które was zainteresują. W Polsce jak i zresztą na całym świecie informatycy są na wagę złota i wysokiej jakości specjalistów od IT poszukują nie tylko największe firmy, ale również i niewielkie lokalne przedsiębiorstwa. Jeżeli interesuje Państwa porządna i dobrze płatna praca informatyk to nie możecie przejść koło naszego serwisu obojętnie. Pomogliśmy już znaleźć wymarzoną pracę przed komputerem wielu informatykom i teraz bardzo chętnie pomożemy również i Państwu. Polecamy przede wszystkim dodanie swojego aktualnego cv do naszej profesjonalnej bazy dzięki czemu właściciele firm, będą mieli możliwość dokładnego zapoznania się z Państwa dokumentami rekrutacyjnymi.

Nasz serwis daje Państwu również możliwość zamieszczania profesjonalnych ofert pracy na różne stanowiska. Jeżeli chcecie znaleźć dobrego programistę, grafika komputerowego, pracownika hd, albo doświadczonego administratora sieci to warto poszukiwania rozpocząć właśnie od umieszczenia ogłoszenia w naszym serwisie. Dzięki naszemu profesjonalnemu serwisowi poszukiwanie pracowników stało się dziecinnie proste i co najważniejsze bardzo tanie. Nie musicie teraz korzystać z profesjonalnych firm rekrutacyjnych, aby odnaleźć wartościowych specjalistów do swojej firmy.

Praca dla każdego

Opublikowane przez | 22 września 2017 | Aktualności

r e k l a m a

W dzisiejszych czasach wielu z nas spotyka się z problemami na rynku pracy. Wielu pracodawców w rozmowach kwalifikacyjnych wymaga od przyszłych pracowników doświadczenia, dlatego bardzo dobrym rozwiązaniem jest decyzja o podjęci pracy dorywczej. 
Praca dorywcza niesie ze sobą wiele zalet:
– możliwość zdobycia dodatkowego doświadczenia, 
– podniesienie w krótkim czasie kwalifikacji, 
– zapoznanie się ze specyfiką branży, 
– możliwość zdobycia dodatkowych pieniędzy, 
– nawiązanie nowych kontaktów biznesowych,
– dostosowanie godzin pracy do czasu wolnego.

Warto zwrócić uwagę, że z ofert pracy dorywczej może skorzystać wiele grup społecznych, między innymi:
– studenci, 
– osoby uczące się, 
– emeryci i renciści, 
– matki wychowujące dzieci, 
– osoby posiadające grupy inwalidzkie,
– czy osoby posiadające stały etat, a które chcą wypracować dodatkowy zarobek. 

Bardzo wygodnym rozwiązaniem jest pozostawienie z naszej bazie swojego życiorysu. Z Twoim CV będą mogli zapoznać się rekruterzy z firm współpracujących z naszym portalem. Daj się poznać im, a na pewno nie pożałujesz!

Firmy, które z nami współpracują wyrażają zapotrzebowanie na różnych pracowników lub specjalistów. Dodanie cv do naszej bazy pozwoli na zwiększenie Twoich szans na angaż. Da Ci możliwość, że szukanie pracy będzie dużo prostsze, gdyż nie tylko TY będziesz szukał ale również Ciebie szukać będą rekruterzy.

Jeśli jesteś pracodawcą to w naszej bazie na pewno znajdziesz ofertę pracowników, których potrzebujesz. Skorzystaj z ich doświadczenia!

Najlepsza praca dla emeryta

Opublikowane przez | 22 września 2017 | Aktualności

r e k l a m a

Bardzo dobrze zdajemy sobie sprawę z tego, jak w dzisiejszych czasach emerytom jest ciężko znaleźć interesującą i bardzo dobrze płatną pracę. To właśnie dla najstarszych osób powstał nasz nowoczesny serwis internetowy dzięki któremu mogą Państwo błyskawicznie wyszukać interesujące was oferty pracy i aplikować na poszczególne stanowiska pracy. Dodaj jeszcze dziś swoje Curriculum Vitae do naszej bazy danych i przekonaj się sam, że nawet emeryt może niewielkim nakładem sił znaleźć zatrudnienie w swojej branży. Atrakcyjna praca dla emeryta teraz na wyciągnięciu Państwa dłoni, wystarczy odwiedzić nasz serwis z ogłoszeniami pracy i przejrzeć dokładnie poszczególne oferty.

Nasz serwis internetowy daje Państwu również możliwość umieszczania swoich ogłoszeń pracy. Jest to idealne miejsce zarówno dla właścicieli firm jak i dla samych rekruterów, którzy poszukują emerytów do pracy. Dodanie ogłoszenia do naszego serwisu jest dziecinnie proste i co najważniejsze czynność ta zajmuje naprawdę niewiele czasu. Z dodaniem ogłoszenia do naszego serwisu bez żadnego większego problemu poradzą sobie nawet osoby, które na co dzień nie korzystają z internetu i komputera. Jeżeli chcą Państwo zatrudnić emerytów do swojej firmy, ale nie możecie nigdzie znaleźć żadnych interesujących kandydatów to zacznijcie poszukiwania właśnie od naszego serwisu internetowego. Pomogliśmy już wielu firmom, zarówno tym dużym jak i niewielkim przedsiębiorstwom zrekrutować nowych pracowników i teraz bardzo chętnie pomożemy również i Państwu.

Zawód Magazynier

Opublikowane przez | 22 września 2017 | Aktualności

r e k l a m a

Na naszej stronie znajdą państwo oferty z rożnych dziedzin dotyczących ofert pracy. Wystarczy zarejestrować się online i już możemy poszukiwać interesującej nas oferty. W serwisie znajdziemy wszystkie interesujące nas oferty pracy, na które jest obecnie zapotrzebowanie. Rejestracja online nie powinna zając nam więcej niż minutę. Warto się zarejestrować, ponieważ dzięki temu łatwiej będziemy nam odszukać interesująca nas ofertę. Podczas rejestracji możemy spersonalizować wyszukiwane przez nas oferty pracy, oraz skonfigurować oferty o których będziemy informowania na bieżąco. Wystarczy wybrać interesujące dziedziny i stanowisko. Na przykład, wpisujemy w wyszukiwarce hasło ,,praca magazynier” , po czym system automatycznie będzie wysyłał nam najnowsze oferty pracy związane z tym stanowiskiem na naszą skrzynkę emaliową. W nadesłanej wiadomości znajdziemy również informację o sektorze pracy, rodzaju stanowiska, oraz lokalizacji pracy. Wszystkie te kryteria możemy sami ustalić wypełniając odpowiedni formularz podczas rejestracji. W naszym serwisie istnieje również możliwość dodawania ofert pracy przez pracodawców oraz rekruterów. Procedura wygląda podobnie jak przy poszukiwaniu pracy, z tą różnicą, że kryteria pracy dodaje potencjalny pracodawca korzystający z naszego serwisu. W serwisie znajdują się także informację o wynagrodzeniu. W czasie rejestrowania się na naszej stronie, do swojej kandydatury można dołączyć CV, czy list motywacyjny. Będąc z nami można dodawać wpisy do swojej bazy CV, (aktualizować ją), komentować dane oferty pracy, oraz obecną sytuację na rynku pracy. Znajdziemy również informację o kursach i szkoleniach, które pomogą nam w zdobyciu danego stanowiska.

Jaki zawód wybrać ?

Opublikowane przez | 30 marca 2015 | Profesje

r e k l a m a

Wybór odpowiedniej drogi rozwoju kariery, to rzecz, o której powinniśmy myśleć już od jak najmłodszych lat. Oczywiście, nikt nie wymaga tego od dzieci, lecz na etapie szkoły średniej warto zastanowić się nad tym, w czym jesteśmy dobrzy, z wykonywaniem jakich czynności nie mamy większego problemu oraz

Czytaj dalej »

Przykłady listów motywacyjnych

Opublikowane przez | 26 marca 2015 | List motywacyjny

Przykłady cv

Opublikowane przez | 26 marca 2015 | CV

r e k l a m a
  • Przed rozmową

 

Przed rozmową:

    1. Przygotuj dokumenty, które chcesz pokazać pracodawcy ( dokumenty aplikacyjne, prezentacje, pracę dyplomową, projekty, itp.).
    2. Uważnie przeczytaj swoje dokumenty, ogłoszenie o pracę i stronę internetową pracodawcy, z którym będziesz rozmawiać.
    3. Zanotuj

      Czytaj dalej »