DORADCA KLIENTA DS. KLIENTÓW KLUCZOWYCH

  • Lokalizacja:
    Polska Polska Polska Polska
  • Zarobki:
    4 000 zł - 8 000 zł
  • Rodzaj pracy:
    Pełen etat
  • Dodane:
    3 tygodnie temu
  • Kategoria:
    Administracja biurowa
  • Zakończenie oferty:
    27 września 2019
  • Poziom stanowiska:
  • Języki:
    Polish
  • Płeć:
    Mężczyzna, Kobieta, Inny

Opis stanowiska:

·         Budowanie i dbanie o jak najlepsze, długofalowe relacje z klientami;
·         Uczestniczenie w procesach ofertowych dla firm (www, SEO, SEM, kampanie Facebook, Google, YouTube);
·         Aktywne pozyskiwanie nowych klientów na wyznaczonych obszarze;
·         Rozpoznawanie i definiowanie potrzeb klientów oraz doradztwo w zakresie proponowanych usług / rozwiązań;
·         Negocjowanie warunków współpracy;
·         Odpowiedzialność za realizację wyznaczonych celów sprzedażowych.

Profil kandydata:

·         Doświadczenie w kontaktach z klientami z sektora B2B;
·         Samodzielność w prowadzeniu procesu handlowego i znajomości technik sprzedaży;
·         Umiejętność nawiązywania relacji i negocjacji z klientami wysokiego szczebla zarządzania.
·         Umiejętność wykorzystania swoich talentów na wymierne wyniki.

Oferujemy:

·         Atrakcyjne wynagrodzenie, adekwatne do posiadanych umiejętności ( podstawa 4000-8000 zł brutto + nielimitowana premia) – realny wpływ na wysokość zarobków.
·         Umowa o pracę.
·         Praca od poniedziałku do piątku .
·         Samochód służbowy, laptop, smartphone.
·         Możliwość udziału w szkoleniach produktowych dla certyfikowanych Partnerów Google.
·         Możliwość rozwijania i wdrażania swoich pomysłów.
·         Pakiet sportowy Sky Fitness.
·         Pakiet medyczny PZU.