JUNIOR GRAPHIC DESIGNER

  • Lokalizacja:
    Polska Polska Polska Polska
  • Zarobki:
    8 000 zł
  • Rodzaj pracy:
    Pełen etat
  • Dodane:
    3 miesiące temu
  • Kategoria:
    IT i komputer
  • Zakończenie oferty:
    27 września 2019
  • Poziom stanowiska:
  • Języki:
    Polish
  • Płeć:
    Mężczyzna, Kobieta, Inny

Zadania:

·         Skład banerów online na podstawie KV i dostarczonych materiałów;
·         Projektowanie grafiki webowej, ze szczególnym naciskiem na projektowanie RWD, na podstawie briefu oraz dostarczonych materiałów ;

Wymagania:

·         Chęć nauki i zdobycia doświadczenia pod okiem specjalistów z branży reklamowej;
·         Szybkie reakcje na nagłe akcje, czyli umiejętność pracy pod presją czasu;
·         Minimum podstawowe doświadczenie w realizacji projektów w obszarze digital.
·         Minimum podstawowe doświadczenie w pracy z KV, ·         Znajomość programu Adobe Photoshop.
·         Zmysł Estetyczny i świetne oko do szczegółów.
·         Dobra organizacja czasu pracy.
·         Mile widziana podstawowa znajomość HTML/CSS (dla potrzeb projektowych)

Oferujemy:

·         Komfortowe warunki pracy w nowoczesnym biurze
·         wynagrodzenie dwu składnikowe (składające się z podstawy oraz prowizji za wyniki).
·         Dobrą atmosferę pracy w miłym towarzystwie .