KONSULTANT DS. SPRZEDAŻY TELEFONICZNEJ

  • Lokalizacja:
    Polska Polska Polska Polska
  • Zarobki:
    4 000 zł
  • Rodzaj pracy:
    Pełen etat
  • Dodane:
    3 miesiące temu
  • Kategoria:
    Administracja biurowa
  • Zakończenie oferty:
    27 września 2019
  • Języki:
    Polish
  • Płeć:
    Mężczyzna, Kobieta, Inny

Zakres obowiązków:

·         pozyskiwanie nowych Klientów Biznesowych i obsługa obecnych;
·         telefoniczna sprzedaż produktów;
·         dobór odpowiednich rozwiązań dla Klienta;
·         obsługa Klienta w zgodzie ze standardami firmy;
·         Negocjowanie warunków współpracy;
·         budowanie oraz utrzymywanie pozytywnych, długofalowych relacji biznesowych z Klientami firmy,
·         wsparcie merytoryczne dla Klientów,

Wymagania:

·         Doświadczenie w obsłudze Klienta;
·         Znajomość technik sprzedaży;
·         Umiejętności negocjacyjne.
·         Dobra organizacja pracy własnej, ·         Samodzielność i dynamizm w działaniu.
·         Wysokie zdolności interpersonalne.
·         Nastawienie na realizację celu.

Oferujemy:

·         Cykl szkoleń produktowych i sprzedażowych
·         Ciekawą współpracę z firmą o ugruntowanej pozycji na rynku.
·         Praca od poniedziałku do piątku .
·         Możliwość realizowania swoich ambicji, wszechstronnego rozwoju zawodowego Pracę w energetycznym i miłym towarzystwie, oraz komfortowych warunkach.
·         Pracę w energetycznym i miłym towarzystwie, oraz komfortowych warunkach.
·         Narzędzia niezbędne do pracy.
·         Wynagrodzenie dwuskładnikowe (podstawa + prowizja za osiągane wyniki).
·         Doradca Klienta Biznesowego.