REDAKTOR SOCIAL MEDIA

  • Lokalizacja:
    Polska Polska Polska Polska
  • Zarobki:
    4 000 zł
  • Rodzaj pracy:
    Pełen etat
  • Dodane:
    3 miesiące temu
  • Kategoria:
    Edukacja & Szkolenia
  • Zakończenie oferty:
    27 września 2019
  • Języki:
    Polish
  • Płeć:
    Mężczyzna, Kobieta, Inny

Wymagania:

·         Dobra znajomość Social Mediów, a także orientacja w trendach oraz wydarzeniach;
·         Lekkie pióro;
·         Zorganizowanie i kreatywność;
·         Energia i inicjatywa do rozwoju firmy;
·         Umiejętności pracy pod presją czasu,

Oferujemy:

·         Pracę w nie tylko nowoczesnej, ale również szybko rozwijającej się firmie;
·         Pracę, która jest pełna wyzwań, a także szybki rozwój zawodowy;
·         Możliwość zdobycia niezwykle cennego doświadczenia.
·         Uczestniczenie w szkoleniach oraz konferencjach, ·         Bardzo przyjazną atmosferę w pracy.
·         Wysokiej jakości sprzęt do codziennej pracy.
·         Atrakcyjne wynagrodzenie (podstawa + prowizja za osiągane wyniki)

Zakres obowiązków:

·         Tworzenie oraz redagowanie angażujących tekstów
·         Analizowanie najnowszych trendów marketingowych.
·         Tworzenie strategii komunikacji marki .
·         Redagowanie treści w Social Media.