Zaloguj się lub zarejestruj, aby móc wysłać aplikację o pracę.
14 08 2015

ZdalnaAsystent

Arsenal Dowolna lokalizacja

Jesteś ambitny, komunikatywny i marzysz o zajęciu miejsca na szczycie branży turystycznej, ale nie znalazłeś jeszcze miejsca, w którym możesz wykazać się swoimi najlepszymi cechami? W takim razie właśnie dla Ciebie firma Arsenal prowadzi nabór kandydatów na stanowisko asystenta.
Nasza firma okazuje
usługi na najwyższym poziomie, dlatego też poszukujemy pracownika, który podobnie, jak cały nasz zespół będzie mógł poświęcić się pracy, samodoskonaleniu i zdobywaniu nowej wiedzy w zamian za szczodre wynagrodzenie
Obowiązki:
zapewnienie klientowi rozwiązań adekwatnych do jego potrzeb;
utrzymanie stałych kontaktów z klientami i ich konsultowanie;
mailowa i telefoniczna obsługa klientów w zakresie sprzedaży biletów oraz rezerwacji hotelowych; sprzedaż usług dodatkowych: wycieczek, ubezpieczenia, itp.;
praca z dokumentami, i bazą danych klientów;
sporządzanie sprawozdań;
Wymagania:
Przyjemny głos;
Biegła obsługa komputera;
Poświęcenie i pewność w swoich siłach;
Wiek
18-45 lat;
Cechy interpersonalne:
Łatwość nawiązywania kontaktu z ludźmi oraz zdobywania ich przychylności;
Odpowiedzialność;
Punktualność;
Chęć uczenia się i samodoskonalenia.
My oferujemy:
Wysokie wynagrodzenie;
Awans w karierze;
Premie za osiągnięte wyniki;
Możliwość szkoleń w Europie na koszt firmy.
Warunki pracy:
Czas pracy: 9:00 – 15:00 Pn. – Pt. ;
Życzliwy zespół;
Roboczy telefon i tablet.

Praca w branży: Turystyka, Hotelarstwo. Forma zatrudnienia: Zdalna. Wynagrodzenie: 3000-5000 zł (brutto).

Oferta wygasa za: 2 lata.

  • Nie wpłacaj "w ciemno" pieniędzy przed podjęciem pracy, podpisaniem umowy.