Oferta pracy wygasła i może być już nieaktualna!
15 07 2010

Pełny etat ASYSTENTKA DS. ADMINISTRACYJNYCH I FINANSOWYCH

Erta – Dodane przez Erta Warszawa, mazowieckie, Polska

r e k l a m a

Www.damyprace.pl
Agencja ERTA dla jednego ze swoich Klientów poszukuje kandydatów na stanowisko:

ASYSTENTKA DS. ADMINISTRACYJNYCH I FINANSOWYCH

Miejsce pracy: Warszawa

Opis stanowiska pracy

– Opieka nad dokumentacją administracyjną spółki

– Prowadzenie teczek handlowych, rejestru umów i ofert

– Wystawianie faktur zgodnie z warunkami umów

– Przygotowywani umów z podwykonawcami

– Sporządzanie raportów finansowych dla centrali

– Współpraca z biurem finansowo-rachunkowym

– Sporządzanie tłumaczeń

Wymagania

– Wykształcenie minimum pomaturalne- administracyjne

– Minimum 5 lat doświadczenia w pracy administracyjnej o charakterze asystentki

– Doświadczenie finansowo- księgowe

– Biegła znajomość j. francuskiego – warunek konieczny

– Dobra znajomość j. angielskiego – warunek konieczny

– Posiadanie certyfikatów ukończonych szkoleń dotyczących pacy biurowej- mile widziane

– Doświadczenie w branży budowlanej- mile widziane

– Samodzielność, dyskretność, energiczność

Oferujemy

– Atrakcyjne warunki zatrudnienia

– Realną możliwość rozwoju zawodowego oraz podnoszenia kwalifikacji

– Praca w nowocześnie zarządzanej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

Zainteresowane osoby proszę o przesłanie swojego CV na adres: cv@ertagrupa.pl z dopiskiem asystentka ds. administracyjnych

Jak aplikować?

Praca w branży: Administracja biurowa. Forma zatrudnienia: Pełny etat. Tagi oferty: praca Warszawa i praca mazowieckie. Wynagrodzenie: wynagrodzenie do negocjacji.

  • Nie wpłacaj "w ciemno" pieniędzy przed podjęciem pracy, podpisaniem umowy.