Oferta pracy wygasła i może być już nieaktualna!
11 04 2018

Pełny etat Content Manager

BT Diuna Arrakis sp. z o.o. sp.k. – Dodane przez Diuna Warszawa, mazowieckie, Polska

Biuro Tłumaczeń Diuna, najprężniejsze przedsiębiorstwo w swojej branży na krajowym rynku, w związku z dynamicznym rozwojem marki oraz marek powiązanych, ogłasza rekrutację na kluczowe stanowisko.

Poszukujemy kreatywnej osoby do pracy na stanowisku: content manager.

Zgrzytasz zębami, gdy ktoś mówi „wziąść” lub pisząc nie używa znaków diakrytycznych?

Zawsze miałeś gadane i pisane a w szkole Twoje wypracowania były tak doskonałe, że dostawałeś 6 lub tak bezczelne, że dostawałeś 1?

Prędzej umówisz się na randkę z Ursulą Le Guin/Andrzejem Sapkowskim niż Jessicą Albą/Justinem Bieberem?

ZATEM NA CIEBIE WŁAŚNIE CZEKAMY

Na tym stanowisku będziesz łączyć funkcje content managera, specjalisty ds. social media, rzecznika prasowego oraz copywritera i redaktora.

Wymagane:

– poczucie humoru z umiejętnością odpowiedniego dobrania żartu do grupy docelowej

– język polski perfekcyjny w mowie i piśmie

– język angielski bardzo dobry w mowie i piśmie

– status „grammar nazi” wśród znajomych

– pióro lekkie jak piórko, które pozwoli na kreatywne i samodzielne wymyślanie ciekawych tekstów na różne związane z naszą działalnością tematy

Mile widziane:

– ukończone/w trakcie studia: filologia, translatoryka, dziennikarstwo, medioznawstwo, public relations, lecz nie jest to konieczne

– znajomość nowych mediów ze szczególnym uwzględnieniem www oraz sm

– doświadczenie w redakcji, pisaniu tekstów, występach publicznych

– znajomość programów graficznych

– znajomość panelu reklamowego Facebook, znajomość adwords

– wiedza, czym jest KPI, RTB, GDN, GMC, GTM oraz CPM, CPC, CPL, CPS, ROI i znajomość zależności między nimi

– znajomość rynku czy zagadnień związanych z lokalizacją

Zakres obowiązków:

– kreowanie strategii komunikacji firmy we wszystkich środkach przekazu

– aktywna współpraca z dostawcami reklam, blogerami, vlogerami

– współpraca z wewnętrznym działem marketingu pozwalająca na optymalne wykorzystanie czasu całego zespołu

– występy publiczne na konferencjach, targach, w materiałach promocyjnych

Jak aplikować?

Jeśli jesteś już zdecydowany, by dołączyć do naszego zespołu pięknych i młodych, przesyłaj śmiało CV najlepiej wraz z LM i jeśli masz, swoim portfolio, przykładami tekstów, linkami do blogów czy fanpage, które prowadzisz, na adres: rekrutacja@diuna.biz z tematem listu: CM/04/18.

Do zobaczenia!

Praca w branży: Marketing, Reklama. Forma zatrudnienia: Pełny etat.

  • Nie wpłacaj "w ciemno" pieniędzy przed podjęciem pracy, podpisaniem umowy.