Oferta pracy wygasła i może być już nieaktualna!
23 11 2009

Pełny etat Doradca techniczny z jęz. włoskim lub francuskim

Agencja Rekrutacyjna Erta – Dodane przez Erta Niepołomice, małopolskie, Polska

W związku z dynamicznym rozwojem na rynku europejskim AGENCJA REKRUTACYJNA ERTA dla swojego klienta poszukuje osoby na stanowisko:

Doradca Techniczny

(z językiem francuskim lub z językiem włoskim)

MIEJSCE PRACY: Niepołomice

Opis stanowiska:

• Profesjonalna obsługa francuskich/włoskich partnerów handlowych w zakresie doradztwa technicznego

• Weryfikację zamówień pod względem technicznym i technologicznym

• Obsługa reklamacji

• Planowanie produkcji zamówień francuskich/włoskich

Wymagania:

• Wykształcenie średnie lub wyższe techniczne

• Biegła znajomość języka francuskiego/włoskiego

• Doświadczenie w pracy przy obsłudze klienta

• Doświadczenie w pracy związanej z produktem technicznym

• Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office

• Umiejętność analitycznego myślenia

• Dokładność i skrupulatność

• Zamiłowanie do rozwiązywania problemów technicznych

Oferujemy:

• Pracę w nieustannie rozwijającej się firmie

• Możliwość szkoleń i podnoszenia kwalifikacji

• Atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od osiąganych wyników

• Pracę w warunkach partnerstwa i koleżeństwa – dobry i zgrany zespół to dla nas priorytet

Jak aplikować?

Osoby zainteresowane oraz spełniające wymagania proszę o przesłanie swojego CV na adres:

cv@ertagrupa.pl z dopiskiem: „DORADCA TECHNICZNY J. FRANCUSKI” lub „DORADCA TECHNICZNY J. WŁOSKI”

Praca w branży: Inżynieria, Projektowanie. Forma zatrudnienia: Pełny etat. Tagi oferty: praca małopolskie i praca Niepołomice. Wynagrodzenie: wynagrodzenie do negocjacji.

  • Nie wpłacaj "w ciemno" pieniędzy przed podjęciem pracy, podpisaniem umowy.