Oferta pracy wygasła i może być już nieaktualna!
20 02 2018

Pełny etat Elektromechanik – praca od zaraz

Karolina Głuszak – Dodane przez Karolina G Środa Śląska, Województwo dolnośląskie, Polska

r e k l a m a

Zatrudnimy doświadczonego Elektromechanika

Zadania:
– wykonywanie napraw oraz usuwanie usterek maszyn i urządzeń,
– wykonywanie bieżących przeglądów oraz konserwacji maszyn,
– raportowanie.

Zapewniamy:
– stabilne zatrudnienie,
– umowa o pracę,
– podstawa + nadgodziny (50, 100),
– narzędzia do pracy,
– służbowy telefon, laptop.

Od kandydata oczekujemy:
– podstawowej wiedzy z zakresy budowy maszyn i urządzeń budowlanych, w tym silników i układów elektrycznych,
– umiejętności czytania schematów elektrycznych,
– doświadczenia w pracy na stanowiskach elektryka/mechanika,
– prawo jazdy kat. B,
– uprawnienia SEP – mile widziane

Jak aplikować?

Można aplikować poprzez wysłanie CV na adres mailowy: karolina.gluszak@grupaprogres.pl

Bądź skontaktować się telefonicznie, pod numerem: 516 739 035

Praca w branży: Instalacja, Utrzymanie, Serwis. Forma zatrudnienia: Pełny etat. Wynagrodzenie: 3000-5000 zł (brutto).

  • Nie wpłacaj "w ciemno" pieniędzy przed podjęciem pracy, podpisaniem umowy.