Oferta pracy wygasła i może być już nieaktualna!
13 12 2017

Pół etatu Infolinia sprzedażowa=elastyczny grafik+wysokie wynagrodzeni

CCIG Opole Dowolna lokalizacja

r e k l a m a

POSZUKIWANY/POSZUKIWANA:

Konsultant telefoniczny ds. obsługi Klienta

Zakres obowiązków:

– sprzedaż usług naszego kontrahenta
– telefoniczna obsługa połączeń w ruchu przychodzącym,
– udzielanie kompleksowych informacji dotyczących świadczonych usług,
– doradzanie oraz proponowanie optymalnych rozwiązań,
– telefoniczna obsługa Klienta zgodnie z najwyższymi standardami

Dołącz do nas jeśli chcesz:

– mieć gwarantowaną stawkę na każdą godzinę – 13,70 zł brutto
– pracować przy ciekawym i ambitnym projekcie
– otrzymywać wysokie premie za swoje sukcesy
– sam ustalać swoje godziny pracy
– zdobyć nowe kwalifikacje i rozwijać się w ramach szkoleń, coachingów i warsztatów
– awansować w strukturach specjalistycznych
– otrzymywać dodatkowe bonusy za polecenie znajomych do pracy
– pracować z pozytywnie nastawionymi ludźmi w luźnej atmosferze
– otrzymać profesjonalne przygotowanie do roli doradcy klienta płacimy Ci za udział w pakiecie wdrożeniowym
– stałe zajęcie, które pozwoli Ci na idealny work-life balance
– pracę dla lidera w zakresie branży Call Center oraz Contact Center
– dostęp do karty rabatowej
– mnóstwo w konkursów, w których można wygrać świetne nagrody

Czy do siebie pasujemy?

TAK, jeśli:

– chcesz się uczyć – zdobywać i rozwijać praktyczne doświadczenie zawodowe
– lubisz i umiesz rozmawiać
– jesteś otwarty na dialog
– swoje zadania traktujesz poważnie i z zaangażowaniem
– jesteś ambitny i ciekawy wyzwań
– jesteś młody i chcesz pracować w luźnej atmosferze

Już dziś wyślij od Nas aplikację za pośrednictwem naszej strony internetowej www.ccig.pl

Praca w branży: Pozostałe. Forma zatrudnienia: Pół etatu. Wynagrodzenie: 2500-3000 zł (brutto).

  • Nie wpłacaj "w ciemno" pieniędzy przed podjęciem pracy, podpisaniem umowy.