Oferta pracy wygasła i może być już nieaktualna!
06 10 2016

Tymczasowa Kelner/kelnerka przy obsłudze imprezy

Green Gate – Dodane przez rekrutacja.greengate@gmail.com Dowolna lokalizacja

GREEN GATE jest certyfikowaną Agencją Pracy Tymczasowej zajmującą się rekrutacją i zatrudnianiem pracowników do pracy w Polsce i zagranicą.

Działamy na podstawie przepisów ustawy z dnia 9 lipca 2003 roku o zatrudnianiu pracowników tymczasowych.

Obecnie dla naszego Klienta poszukujemy osób na stanowisko: Kelner/kelnerka przy obsłudze imprezy

Miejsce pracy: Kraków, Kazimierz

Obowiązki:

– obsługa eventu

Oferujemy:

– stawkę godzinową 9 lub 12  zł netto (w zależności od posiadanego doświadczenia),
– umowę zlecenie.

Wymagania:

– aktualna książeczka do celów sanitarno-epidemiologicznych,

– doświadczenie na podobnym stanowisku,

– status ucznia/studenta.

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie aktualnego CV ze zdjęciem, na adres: krakow.greengate@gmail.com

W CV należy umieścić następującą klauzulę:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 o Ochronie Danych Osobowych, dz. u. nr. 133 poz. 883)”

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktowania się z wybranymi kandydatami.

GREEN GATE sp. z o. o. S.K.A.

(nr certyfikatu 11469)

ODDZIAŁ KRAKÓW:
ul. Potebni 3
30-537 Kraków

Praca w branży: Gastronomia, Przemysł spożywczy. Forma zatrudnienia: Tymczasowa.

  • Nie wpłacaj "w ciemno" pieniędzy przed podjęciem pracy, podpisaniem umowy.