Oferta pracy wygasła i może być już nieaktualna!
16 02 2017

Pół etatu Konsultant ds. obsługi klienta – połącz studia z pracą!

Toolip Gdańsk, pomorskie, Polska

Agencja Pracy Tymczasowej Toolip HR Sp. z o.o. wpisana w rejestr agencji pod numerem certyfikatu 8564, powstała w lutym 2009r. dzięki pasji przyjaciół, a także w odpowiedzi na potrzeby klientów, związane z kompleksową obsługą w obszarze zarządzania kapitałem ludzkim.

Obecnie dla naszego Klienta poszukujemy kandydatów na stanowisko:
KONSULTANT DS. OBSŁUGI KLIENTA INDYWIDUALNEGO

Miejsce pracy: Gdańsk

Obowiązki:

• kontakt ze stałymi Klientami sieci,
• przedstawianie Klientom nowych ofert dopasowanych do ich potrzeb,
• uzupełnianie danych w systemie,
• budowanie pozytywnego wizerunku firmy.

Wymagania:

  • komunikatywność, dobra dykcja
    • umiejętność swobodnego działania w obsłudze komputera
    • zorientowanie na cele prowadzonego projektu
    • motywacja do pracy
    • pełnoletność
    • dyspozycyjność min. 20 godzin w tygodniu

Oferujemy:

  • atrakcyjną stawkę godzinową + prowizje !!!
    • możliwość pogodzenia pracy z nauką
    • elastyczny grafik (minimum 4h dziennie w godzinach od 9 do 20)
    • pracę od poniedziałku do piątku (możliwość pracy również w soboty między 9 a 16)
    • przyjazną atmosferę pracy
    • dogodną lokalizację przy stacji SKM
    • regularnie organizowane konkursy z nagrodami, wyjścia integracyjne
    • profesjonalny system szkoleń, warsztatów

Jak aplikować?

Zainteresowanych prosimy o przesyłanie CV na adres mailowy gdansk.koordynator@toolip.pl w treści wiadomości podając nr ref.: KDOKI/F/2017

Prosimy o dopisanie klauzuli:
"Zgadzam się na wykorzystanie przez firmę Toolip HR Sp. z o.o. z siedzibą w Gdańsku, ul. Wajdeloty 19/2, danych osobowych w celu pośrednictwa pracy (posiadania i przetwarzania przekazanych danych osobowych oraz ich udostępniania klientom w ramach prowadzonych projektów rekrutacyjnych) zgodnie z obowiązującą Ustawą o Ochronie Danych Osobowych (Dz.U.2002 r. Nr 101 poz. 926) aż do momentu pisemnego wycofania zgody. Potwierdzam, że zostałem poinformowany o prawach do zmiany, dostępu i ochrony tych danych".

Praca w branży: Doradztwo, Konsulting. Forma zatrudnienia: Pół etatu.

  • Nie wpłacaj "w ciemno" pieniędzy przed podjęciem pracy, podpisaniem umowy.