Oferta pracy wygasła i może być już nieaktualna!
31 01 2018

Pełny etat Mechanik samochodów ciężarowych

HussarAngels Dowolna lokalizacja

Mobilny serwis pomocy drogowej zatrudni osobę na stanowisko:

MECHANIK SAMOCHODÓW CIĘŻAROWYCH

Miejsce pracy: Niemcy, Belgia, Hiszpania, Francja lub Włochy

Opis stanowiska
• realizacja zleceń serwisu HUSSAR ANGELS na terenie Europy Zachodniej
• diagnostyka i naprawa samochodów ciężarowych, naczep, przyczep i pojazdów
dostawczych
• oględziny pojazdów i miejsc powypadkowych

Wymagania
• minimum 2-letnie doświadczenie w naprawie samochodów ciężarowych,
autobusów lub 5-letnie doświadczenie w naprawie samochodów osobowych
• znajomość technologii napraw
• prawo jazdy kat. B
• umiejętność samodzielnego rozwiązywania problemów
• dobra organizacja pracy
• dbałość o powierzone mienie i ekologiczną czystość stanowiska pracy
• umiejętność poruszania się w środowisku europejskim
• łatwość nawiązywania kontaktów
• mile widziane umiejętności spawania elektrycznego, diagnostyki układów
pneumatycznych, naprawy niezależnych ogrzewań

Oferujemy
• umowę o pracę
• system pracy 4 tygodnie pracy/1 tydzień wolnego lub 8 tygodni pracy/2 tygodnie
wolnego
• stabilność zatrudnienia
• zakwaterowanie i dojazd na koszt Pracodawcy
• opiekę koordynatorów serwisu
• nowoczesne i wyposażone w narzędzia busy serwisowe
• pakiet świadczeń socjalnych

Zainteresowanych kandydatów prosimy o przesłanie swojego CV
na adres rekrutacja@hussarangels.com

Szczegółowe informacje dostępne pod numerem telefonu: 691 383 666

Praca w branży: Pozostałe. Forma zatrudnienia: Pełny etat.

  • Nie wpłacaj "w ciemno" pieniędzy przed podjęciem pracy, podpisaniem umowy.