Zaloguj się lub zarejestruj, aby móc wysłać aplikację o pracę.
14 06 2018

Pełny etat Operator maszyn bez doświadczenia

GRH Polska – Dodane przez Bozena Rzeszów, Województwo podkarpackie, Polska

r e k l a m a

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

– Obsługa maszyn produkcyjnych oraz zapewnienie ciągłości ich pracy,
– Ustawianie oraz wczytywanie odpowiedniego programu,
– Kontrola jakości wyprodukowanych wyrobów.

WYMAGANIA:

– Wykształcenie techniczne, minimum zawodowe,
– Mile widziane doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku ,
– Prawo jazdy kat.B
– Umiejętność czytania i interpretacji rysunków technicznych.

OFERUJEMY:

– Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
– Możliwość rozwoju zawodowego,
– Pracę w przyjaznej atmosferze w młodym zespole,
– Wynagrodzenie wypłacane zawsze na czas,
– Samodzielne stanowisko pracy.

Jak aplikować?

Zainteresowane osoby prosimy o wysyłanie zgłoszeń poprzez przycisk Aplikuj.

Praca w branży: Produkcja, Praca fizyczna. Forma zatrudnienia: Pełny etat. Tagi oferty: praca, Rzeszów, produkcja, operator maszyn, maszyny, operator, MASZYN, etat, wakat i od zaraz. Wynagrodzenie: 2500-3000 zł (brutto).

Oferta wygasa za: 22 dzień.

  • Nie wpłacaj "w ciemno" pieniędzy przed podjęciem pracy, podpisaniem umowy.