Zaloguj się lub zarejestruj, aby móc wysłać aplikację o pracę.
21 06 2018

Pełny etat Operator produkcji stolarki PCV

Toolip HR – Dodane przez Toolip Dowolna lokalizacja

Toolip HR Sp. z o.o. to polski pracodawca działający na terenie całej Polski.
Jesteśmy firmą zajmującą się rekrutacją pracowników dla Naszych kontrahentów.
Poszukujemy najlepszych kandydatów oraz kandydatek na stanowisko:

Młodszy Operator Produkcji stolarki PCV
Numer ref. PCV/T

Zadania:
• Obróbka profili PCV (cięcie, wiercenie, frezowanie)
• Składanie konstrukcji PCV, okuwanie okien, etykietowanie
• Sprawdzanie poprawności wykonania

Wymagania:
• sumienności i odpowiedzialności
• zdolności manualnych
• umiejętności pracy w zespole
• umiejętności obsługi elektronarzędzi
• przestrzegania przepisów BHP

Oferujemy:
• pracę w dużej znanej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
• zdobywanie doświadczenia pod okiem najlepszych specjalistów w branży
• zatrudnienie na podstawie umowy o pracę tymczasową z szansą na stałe zatrudnienie bezpośrednio przez klienta
• stałe wynagrodzenie + premie +możliwość nadgodzin
• pracę w systemie dwuzmianowym (6:00-14:00 oraz 14:00-22:00)

Jak aplikować?

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV na adres: rekrutacja.tczew@toolip.pl z dopiskiem numeru referencyjnego PCV/T

Zgodnie z obowiązującym prawem Toolip HR nie pobiera opłat od kandydatów za udział w procesach rekrutacyjnych.
Toolip HR (c. 8564)

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych i innych danych zawartych w mojej aplikacji oraz CV na potrzeby obecnego procesu rekrutacyjnego prowadzonego przez Toolip HR Sp. z o.o. z siedzibą w Sopocie (81-735) przy ulicy ul. Władysława Łokietka 23a/37. Jestem świadomy/a przysługującego mi prawa do wycofania zgody, jak również faktu, że wycofanie zgody nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem. Zgodę mogę odwołać przesyłając informację o wycofaniu zgody na adres : rodo@toolip.pl

Wyrażenie niniejszej zgody jest dobrowolne, lecz niezbędne dla wzięcia udziału w procesie rekrutacji. W przypadku braku zgody, zgłoszenie rekrutacyjne nie zostanie uwzględnione w procesie rekrutacji.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych i innych danych zawartych w mojej aplikacji oraz CV na potrzeby przyszłych procesów rekrutacyjnych prowadzonych przez Toolip HR Sp. z o.o. z siedzibą w Sopocie (81-735) przy ulicy ul. Władysława Łokietka 23a/37.  Jestem świadomy/a przysługującego mi prawa do wycofania zgody, jak również faktu, że wycofanie zgody nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem. Zgodę mogę odwołać przesyłając informację o wycofaniu zgody na adres : rodo@toolip.pl

Wyrażenie niniejszej zgody jest dobrowolne. Niewyrażenie zgody nie ma wpływu na możliwość udziału w rekrutacji, której dotyczy niniejsze zgłoszenie.

Praca w branży: Produkcja, Praca fizyczna. Forma zatrudnienia: Pełny etat. Wynagrodzenie: 2000-2500 zł (brutto).

Oferta wygasa za: 29 dni.

  • Nie wpłacaj "w ciemno" pieniędzy przed podjęciem pracy, podpisaniem umowy.