Zaloguj się lub zarejestruj, aby móc wysłać aplikację o pracę.
18 03 2015

Pełny etatOpiekunka osób starszych z zamieszkaniem. (live i

Cekal – Dodane przez Cekal Anglia, Wielka Brytania

Cekal jest agencją pośrednictwa pracy z siedzibą w Wielkiej Brytanii, która zajmuję się rekrutacją opiekunek osób starszych, opiekunek do dzieci ( programy edukacyjne au pair) i pielęgniarek do pracy w całej Wielkiej Brytanii. Jesteśmy legalnym biurem pośrednictwa pracy o Company Number: 8321774.

Cekal w przeciwieństwie do pozostałych polskich biur ma swoją siedzibę w Wielkiej Brytanii oraz współpracuję jedynie z najlepszymi firmami z branży. Posiadamy tzw. fundusz SOS dzięki któremu jesteśmy w stanie pomóc kandydatowi w przypadku nagłych niespodziewanych sytuacji. Ponieważ jesteśmy w Anglii kandydat może czuć się zupełnie bezpiecznie już od pierwszych dni pobytu u pracodawcy.

Prowadzimy stałe rekrutacje na stanowisko:

Opiekunka osób starszych z zamieszkaniem Anglia

Zadania: Opieka nad osobą starszą w domu podopiecznego. Asystowanie w czynnościach dnia codziennego, higiena osobista, karmienie, ubieranie, przygotowywanie posiłków.

Wymagania:

– ważny paszport

– dobra znajomość języka angielskiego – koniecznie!

– wcześniejsze doświadczenie w pracy jako opiekunka – warunek konieczny!

– umiejętność gotowania, przygotowywania posiłków,

– bardzo dobre zrozumienie roli opiekunki

Paszport jest niezbędny do uzyskania brytyjskiego zaświadczenia o niekaralności – nie do przekroczenia granicy

Oferujemy:

– Darmowe wyżywienie oraz zakwaterowanie podczas pracy

– stawkę: 370 GBP – 420 GBP tygodniowo, ( w zależnosci od doświadczenia)

– praca w systemie 4 do 6 tygodni a następnie 1 do 2 tygodni przerwy, ewentualnie jeśli pracownik preferuje pracę w systemie 8 tygodni, następnie dłuższa przerwa, jest też taka możliwość

– 3 dniowe szkolenie podczas którego pracownik mieszka za DARMO w firmowym mieszkaniu

– nie wymagany jest powrót do Polski – pracę rozpoczyna się zazwczyaj w kilka dni po zakończeniu szkolenia a w czasie oczekiwania na zlecenie mieszka się za DARMO w firmowych mieszkaniu

– pomoc przy otwarciu konta bankowego oraz NIN

Przypominamy że skontaktujemy się jedynie z wybranymi kandydatami. Prosimy o sprawdzenie skrzynki SPAM.

Aby aplikować należy wysłać CV w j. angielskim na kontakt@cekal.pl w tytule live-in care. Skontaktujemy się z wybranymi osobami.

Jak aplikować?

Praca w branży: Opieka, Pomoc domowa. Forma zatrudnienia: Pełny etat. Tagi oferty: praca Anglia. Wynagrodzenie: wynagrodzenie do negocjacji.

Oferta wygasa za: 3 lata.

  • Nie wpłacaj "w ciemno" pieniędzy przed podjęciem pracy, podpisaniem umowy.