Oferta pracy wygasła i może być już nieaktualna!
11 08 2016

Pół etatu Praca od zaraz!

CCIG Opole Dowolna lokalizacja

r e k l a m a

Szukasz pracy, jednak brak Ci doświadczenia?

Dla nas to żaden problem – sami szkolimy swoich pracowników.

Kogo szukamy?

– osób ambitnych

– przebojowych

– dobrze zarządzających czasem pracy

– komunikatywnych

– zaangażowanych

Twoje obowiązki:

– budowanie dobrego wizerunku firmy

– telefoniczny kontakt z klientami biznesowymi

– podnoszenie swoich kwalifikacji na szkoleniach

Oferujemy:

– prace w młodym zespole

– tygodniowe wynagrodzenie

– świetna atmosferę w pracy

– ściśle określoną ścieżkę kariery

Chcesz zdobyć swoje pierwsze doświadczenie zawodowe lub po prostu szukasz pracy?
APLIKUJ, może to właśnie Ciebie potrzebujemy w naszym zespole : )

Jak aplikować?

W celu aplikowania na stanowisko prosimy o wypełnienie kwestionariusza on-line na stronie internetowej:  https://career-ccig.icims.com/jobs/1092/telefoniczny-doradca-klienta/job

lub wysłania CV w odpowiedzi na ogłoszenie.

Zastrzegamy, że odezwiemy się do wybranych kandydatów.

Praca w branży: Doradztwo, Konsulting. Forma zatrudnienia: Pół etatu. Tagi oferty: praca, studia i opole.

  • Nie wpłacaj "w ciemno" pieniędzy przed podjęciem pracy, podpisaniem umowy.