Oferta pracy wygasła i może być już nieaktualna!
13 03 2018

Pełny etat Programista C# Workflow/DMS

PRO-Search – Dodane przez PRO-Search Rzeszów, Województwo podkarpackie, Polska

Obecnie dla naszego Klienta, szybko rozwijającej się firmy poszukujemy osoby na stanowisko:

Programista C# Workflow/DMS

Obowiązki:

• Wsparcie w procesie wdrożeń systemów Elektronicznego Obiegu Dokumentów
• Tworzenie struktur oraz interfejsów baz danych (głównie MS SQL)
• Konfigurowanie aplikacji biznesowych – obiegów dokumentów
• Tworzenie modyfikacji systemu DMS (Document Management System)

Wymagania:

• Wykształcenie wyższe
• Znajomość narzędzi: Windows Server, SQL Server, Active Directory
• Znajomość platformy MS SharePoint
• Znajomość zagadnień i technologii związanych z programowaniem w języku C# w technologii .NET oraz Visual Studio bardzo dobrej znajomości języka SQL oraz relacyjnych baz danych MSSQL
• Umiejętność analitycznego myślenia i rozwiązywania problemów
• Kreatywność
• Samodzielność w działaniu i dobra organizacja pracy

Mile widziane kompetencje:

• Znajomość platformy WebCon
• Znajomość HTML, XML
• Wykonywanie własnych projektów programistycznych (niekoniecznie komercyjnych)
• Znajomość działania oprogramowania ERP (Simple, ERP XL, Optima, TETA Constellation)
• Znajomość baz danych ORACLE

Oferujemy:

• Pracę w spółce o ugruntowanej pozycji rynkowej, cechującej się wysokim poziomem innowacji, działającej w oparciu o najnowocześniejsze technologie
• Możliwość podnoszenia swoich kwalifikacji poprzez kursy specjalistyczne
• Pakiet świadczeń socjalnych oraz pakiet medyczny
• Atrakcyjne wynagrodzenie
• Dostęp do szkoleń, zaawansowanych technologii i nowoczesnych procesów pracy
• Niezbędne narzędzia pracy

Jak aplikować?

t.balawender@professional-search.eu

Praca w branży: IT, Informatyka. Forma zatrudnienia: Pełny etat. Tagi oferty: Programista C# Workflow/DMS . Wynagrodzenie: wynagrodzenie do negocjacji.

  • Nie wpłacaj "w ciemno" pieniędzy przed podjęciem pracy, podpisaniem umowy.