Oferta pracy wygasła i może być już nieaktualna!
21 03 2018

Pełny etat Programista Terminali Płatniczych

PRO-Search – Dodane przez PRO-Search Rzeszów, Województwo podkarpackie, Polska

Obecnie dla naszego Klienta, szybko rozwijającej się firmy branży IT poszukujemy osoby na stanowisko:

Programista Terminali Płatniczych

Obowiązki:

• Wdrożenia nowych funkcjonalności
• Projektowanie rozwiązań i rozwój aplikacji na terminale płatnicze
• Monitorowanie i rozwiązywanie problemów technicznych związanych z oprogramowaniem
• Tworzenie i utrzymanie aplikacji dla terminali POS
• Konserwacja i rozwój oprogramowania terminalowego

Wymagania:

• Umiejętność programowania w językach C/C++ (biblioteka STL)
• Umiejętności analityczne
• Bardzo dobra znajomość zasady działania sieci Ethernet/Wi-Fi/GPRS
• Bardzo dobra umiejętność czytania specyfikacji technicznych (głównie w języku angielskim)
• Podstawowa znajomość podstaw algorytmiki, działania baz danych
• Komunikatywność i umiejętność pracy w zespole

Mile widziane:

• Znajomość specyfiki pracy z systemami wbudowanymi (Embedded Systems)
• Doświadczenie w programowaniu terminali Verifone/Ingenico/Hypercom
• Znajomość zagadnień związanych z certyfikacją Visa i MasterCard
• Znajomość technologii EMV oraz contactless
• Znajomość zagadnień kryptograficznych wykorzystywanych w branży płatniczej

Oferujemy:

• Pracę w spółce o ugruntowanej pozycji rynkowej, cechującej się wysokim poziomem innowacji, działającej w oparciu o najnowocześniejsze technologie
• Możliwość podnoszenia swoich kwalifikacji poprzez kursy specjalistyczne
• Pakiet świadczeń socjalnych oraz pakiet medyczny
• Atrakcyjne wynagrodzenie
• Dostęp do szkoleń, zaawansowanych technologii i nowoczesnych procesów pracy
• Niezbędne narzędzia pracy

Jak aplikować?

t.balawender@professional-search.eu

Praca w branży: IT, Informatyka. Forma zatrudnienia: Pełny etat. Tagi oferty: Programista Terminali Płatniczych . Wynagrodzenie: wynagrodzenie do negocjacji.

  • Nie wpłacaj "w ciemno" pieniędzy przed podjęciem pracy, podpisaniem umowy.