Zaloguj się lub zarejestruj, aby móc wysłać aplikację o pracę.
16 05 2017

TymczasowaRozładunek kontenerów – Sosnowiec Niwka WYSOKA STAWKA

Interimax – Dodane przez Interimax Sosnowiec, śląskie, Polska

 INTERIMAX jest nowoczesną agencją rekrutacyjną, realizującą projekty dla polskich i zagranicznych przedsiębiorstw. Jeżeli poszukujesz nowych wyzwań i możliwości pracy w kraju lub za granicą – nasza oferta jest dla Ciebie!

Dla naszego Klienta, zagranicznej firmy, pilnie poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Rozładunek kontenerów – Sosnowiec Niwka WYSOKA STAWKA

Miejsce pracy: Sosnowiec

Zadania:

  • rozładunek konenterów
  • ofoliowanie towaru

Wymagania:

  • dyspozycyjność do pracy dorywczej ( dni ustala na bieżąco )
  • zaangażowanie w wykonywaną pracę
  • umiejętność pracy w zespole
  • sumienność i uczciwość
  • nie wymagamy doświadczenia

Oferujemy:

  • wysoką stawkę godzinową
  • terminową wypłatę wynagrodzenia
  • kompleksową obsługę naszego konsultanta
  • możliwość dalszej współpracy przy innych projektach
  • umowę zlecenie

Jak aplikować?

Jeśli jesteś zainteresowany powyższą ofertą prześlij nam swoje aktualne, opisowe CV poprzez Link aplikacyjny: http://hrbc.es-candidate.com/application/form/254992/2043/

  Pamiętaj o załączeniu do swojej aplikacji następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy przez: INTERIMAX INTERNATIONAL SP. Z O.O. S.K.A., INTERIMAX POLSKA SP. Z O.O. S.K.A., A-TEAM Recruitment SP. Z O.O. S.K.A. dla potrzeb niezbędnych do realizacji tego oraz przyszłych procesów rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2014 r. Nr 1182 z późn. zm.)".

Jeśli chcesz otrzymywać informację o ofertach pracy, załącz w swojej aplikacji dodatkową klauzulę: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy przez: INTERIMAX INTERNATIONAL SP. Z O.O. S.K.A., INTERIMAX POLSKA SP. Z O.O. S.K.A., A-TEAM Recruitment SP. Z O.O. S.K.A. w celu przesyłania informacji o nowych ofertach pracy za pomocą poczty elektronicznej zgodnie z art. 10 ust. 2 ustawy z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz. U. z 2013 r. Nr 1422 z późn. zm.)".

Uprzejmie informujemy, że zastrzegamy sobie prawo do kontaktu z wybranymi osobami.

Certyfikaty o dokonaniu wpisu podmiotów do rejestru podmiotów prowadzących agencję zatrudnienia:

- INTERIMAX INTERNATIONAL SP. Z O.O. S.K.A. (8340),
- INTERIMAX POLSKA SP. Z O.O. S.K.A. (8471),
- A-TEAM Recruitment SP. Z O.O. S.K.A. (8476).

Praca w branży: Pozostałe. Forma zatrudnienia: Tymczasowa.

Oferta wygasa za: 7 miesięcy.

  • Nie wpłacaj "w ciemno" pieniędzy przed podjęciem pracy, podpisaniem umowy.