Zaloguj się lub zarejestruj, aby móc wysłać aplikację o pracę.
13 09 2017

ZdalnaSamodzielny Przedstawiciel Handlowy

Clevercode – Dodane przez Clevercode Dowolna lokalizacja

Clever Code to firma od 4 lat działająca w branży e-commerce. Doradzamy, tworzymy i wdrażamy rozwiązania w oparciu o platformy sprzedażowe Magento, Shoper, PrestaShop. Projekty realizujemy zarówno dla klientów z Polski, jak i zza granicy.

Obecnie poszukujemy Samodzielnych Przedstawicieli Handlowych
w branży IT

Teren działania: Kraje Europy Zachodniej

Wymagania:
– co najmniej dobra znajomość języka angielskiego,
– otwartość oraz umiejętność nawiązywania trwałych kontaktów handlowych,
– gotowość do wyjazdów służbowych,
– samodzielność i samodyscyplina,
– dodatkowym atutem będzie znajomość form i technik nowoczesnej sprzedaży,
– dodatkowym atutem będzie doświadczenie w sprzedaży usług,
– wykształcenie wyższe.

Zakres obowiązków
– pozyskiwanie nowych klientów i utrzymywanie efektywnych kontaktów biznesowych,

Oferujemy:
– bezkonkurencyjne prowizje od sprzedaży,
– możliwość wyjazdów służbowych w granicach kraju oraz za granicę,
– pełne przeszkolenie z branży e-commerce (Sklepy Internetowe),
– dowolny czas pracy,
– pasywny dochód uzależniony od efektów pracy.

Do CV prosimy załączyć poniższe oświadczenie: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu realizacji obecnego i przyszłych procesów rekrutacji zgodnie Ustawą z dnia 13.06.2016 r. o ochronie danych osobowych (tekst jednolity Dz. U. z 2016 r, poz. 922 z póź. zm.)..

Jak aplikować?

Aplikacje prosimy przesyłać na adres: rekrutacja@clevercode.pl

Praca w branży: Sprzedaż, Handel. Forma zatrudnienia: Zdalna.

Oferta wygasa za: 1 miesiąc.

  • Nie wpłacaj "w ciemno" pieniędzy przed podjęciem pracy, podpisaniem umowy.