Oferta pracy wygasła i może być już nieaktualna!
10 01 2018

Pełny etat Samodzielny specjalista ds. kadr i płac Kraków

Marta Czarenska – Dodane przez Tax Unit Sp. z o. o. Kraków, małopolskie, Polska

r e k l a m a

Poszukujemy osoby na stanowisko:

Samodzielny specjalista ds. kadr i  płac

Miejsce pracy: Kraków

Zadania
• Obsługa płacowa oraz kadrowa klientów biura
• Praca w programie kadrowo-płacowym Optima
• Prowadzenie dokumentacji personalnej
• Przygotowywanie dokumentów i umów dla nowych pracowników
• Zgłaszanie pracowników do ZUSu
• Kontrola godzin pracy i naliczanie wynagrodzeń dla osób zatrudnionych w firmie
• Sporządzanie sprawozdań do GUS
• Współpraca z innymi działami w firmie
• Doradztwo w zakresie spraw kadrowo-płacowych na rzecz klientów biura

Wymagania:
• Minimum roczne doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
• Znajomość obsługi programu Optima
• Dobra organizacja pracy
• Nastawienie na współpracę z zespołem firmy
• Bardzo dobra znajomość obsługi pakietu MS Office

Oferujemy:
• Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
• Możliwość rozwoju zawodowego
• Pracę w młodym zespole, w dynamicznie rozwijającej się firmie

Zainteresowanych kandydatów prosimy o  informację o oczekiwaniach finansowych.
Uprzejmie informujemy,  iż aplikacje nie spełniające tych wymagań nie zostaną rozpatrzone.

Dokumenty zgłoszeniowe należy opatrzyć zgodą na przetwarzanie danych osobowych dla potrzeb związanych z prowadzoną rekrutacją, zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych. W przypadku pozytywnej weryfikacji, otrzymają Państwo zaproszenie na rozmowę kwalifikacyjną. Zastrzegamy sobie prawo nieodpowiadania na wszystkie zgłoszenia.

Jak aplikować?

Zgłoszenia prosimy  przesyłać w formie CV w formacie PDF wraz ze zdjęciem na adres: rekrutacja@taxunit.pl (w temacie podając nazwę stanowiska).

Praca w branży: Księgowość, Podatki. Forma zatrudnienia: Pełny etat. Tagi oferty: 30-516.

  • Nie wpłacaj "w ciemno" pieniędzy przed podjęciem pracy, podpisaniem umowy.