Zaloguj się lub zarejestruj, aby móc wysłać aplikację o pracę.
13 04 2018

Pełny etat Spawacz MIG/MAG

INTERIMAX – Dodane przez Interimax Dowolna lokalizacja

INTERIMAX, firma należąca do grupy HRBC, jest agencją pracy tymczasowej, realizującą projekty dla polskich i zagranicznych przedsiębiorstw. Jeśli poszukujesz nowych wyzwań i możliwości pracy- nasza oferta jest dla Ciebie!

 Dla naszego Klienta, zagranicznej firmy, poszukujemy obecnie kandydatów na stanowisko:

SPAWACZ MIG/MAG

Miejsce pracy: Francja

Obowiązki:

  • praca przy produkcji ram, opraw, konstrukcji modułowych
  • spawanie metodą MIG/MAG metali galwanizowanych (cynkowanych) i piaskowanych

Wymagania:

  • uprawnienia do spawania metodą MIG-MAG – aktualne certyfikaty
  • umiejętność czytania rysunku technicznego i praca według planów
  • całkowita samodzielność, sprawność i szybkość w wykonywaniu pracy
  • dokładność, precyzja, odpowiedzialność
  • dyspozycyjność do szybkiego wyjazdu
  • minimum 5-letnie, udokumentowane doświadczenie w pracy metodą MIG-MAG
  • znajomość języka francuskiego  (na poziomie pozwalającym na swobodny kontakt z pracodawcą)

Oferujemy:

  • francuską umowę o pracę tymczasową
  • stawkę godzinową+ premie
  • dodatek żywieniowy
  • zwrot za odzież roboczą
  • długoterminową współpracę
  • zdalną opiekę konsultanta przez cały czas trwania kontraktu
  • pomoc przy organizacji wyjazdu

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV opisującego doświadczenie. Link aplikacyjny: http://hrbc.es-candidate.com/application/form/275266/1835/

Informujemy, że Administratorem podanych danych osobowych jest HRBC Group Sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie, ul. Głowackiego 4/9, 30 – 085 Kraków. Kandydatowi przysługuje pełne prawo dostępu do swoich danych osobowych włączając w to prawo do ich usunięcia lub poprawiania.
Jeżeli jesteś zainteresowany przyszłymi procesami rekrutacyjnymi bez konieczności ponownej aplikacji na stanowisko zamieść w swoim CV klauzuli wyrażającej zgodę na przetwarzanie danych osobowych.

Uprzejmie informujemy, że rozpatrywane będą tylko aplikacje wysłane poprzez FORMULARZ, który należy wypełnić po naciśnięciu powyższego przycisku Aplikuj.

Jak aplikować?

Praca w branży: Produkcja, Praca fizyczna. Forma zatrudnienia: Pełny etat. Wynagrodzenie: wynagrodzenie do negocjacji.

Oferta wygasa za: 19 dni.

  • Nie wpłacaj "w ciemno" pieniędzy przed podjęciem pracy, podpisaniem umowy.