Zaloguj się lub zarejestruj, aby móc wysłać aplikację o pracę.
07 07 2018

Pełny etat SPAWACZ PÓŁAUTOMATEM – BELGIA

ABC Work – Dodane przez ABC Work Dowolna lokalizacja

ABC Work – Aktualnie dla naszych belgijskich partnerów poszukujemy osób do pracy na stanowisku SPAWACZ.

Oferujemy:

– Wynagrodzenie w wysokości 13,65 euro brutto/h

– Umowę o pracę z belgijskim pracodawcą

– Ubezpieczenie oraz gwarancję odprowadzania składek w Belgii

– Zakwaterowanie

– Stałą opiekę polskiego koordynatora

– Pomoc w organizacji wyjazdu

Zakres obowiązków:

– Spawanie półautomatem

Szczegółowy zakres obowiązków zostanie podany podczas rozmowy kwalifikacyjnej, ponieważ posiadamy wiele ofert od sprawdzonych pracodawców.

Wymagania:

– Doświadczenie na stanowisku

– Czytanie rysunku technicznego

– Komunikatywna znajomość języka angielskiego

– Gotowość do podjęcia pracy w miejscu wskazanym przez pracodawcę

Jak aplikować?

Wyślij do nas swoje CV na adres: rekrutacja@abcwork.eu

Pamiętaj, aby wpisać nazwę stanowiska, na które aplikujesz.

Prosimy o załączenie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moim danych osobowych zamieszczonych w niniejszym formularzu oraz dołączonych dokumentach przez ABC Work Sp. z o.o. Sp. K., ul. Terebelska 67a, 21-500 Biała Podlaska, KRS:0000573024 w celu związanym z udziałem mojej osoby w niniejszym w procesie rekrutacyjnym.”

Aby móc wykorzystać Twoją aplikację w przyszłości, prosimy o dodatkowe złożenie poniższego oświadczenia poprzez załączenie klauzuli:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moim danych osobowych zamieszczonych w niniejszym formularzu oraz dołączonych dokumentach przez ABC Work Sp. z o.o. Sp. K., ul. Terebelska 67a, 21-500 Biała Podlaska, KRS:0000573024 w celu wykorzystania moich danych zamieszczonych w niniejszym formularzu oraz dołączonych dokumentach w przyszłych procesach rekrutacyjnych organizowanych przez Administratora Danych Osobowych.”

Informujemy, że udostępnianie danych jest obowiązkowe, w celu realizacji usługi.

Praca w branży: Pozostałe. Forma zatrudnienia: Pełny etat.

Oferta wygasa za: 18 dni.

  • Nie wpłacaj "w ciemno" pieniędzy przed podjęciem pracy, podpisaniem umowy.