Zaloguj się lub zarejestruj, aby móc wysłać aplikację o pracę.
29 08 2017

Pełny etat Specjalista Centrum Obsługi Klienta

PRO-Search – Dodane przez PRO-Search Rzeszów, Województwo podkarpackie, Polska

Obecnie dla naszego Klienta, szybko rozwijającej się firmy branży IT poszukujemy osoby na stanowisko:

Specjalista Centrum Obsługi Klienta

Obowiązki:

• Telefoniczna obsługa klientów firmy w zakresie rozwiązywanie problemów technicznych i rozliczeniowych zgodnie z obowiązującymi procedurami, instrukcjami i Bazą Wiedzy systemu CRM
• Świadczenie wsparcia dla Przedstawicieli handlowych i serwisantów w czasie instalacji i serwisu terminali
• Pozyskiwanie danych dotyczących występującego nietypowego problemu i jego eskalacja zgodnie ze ścieżką eskalacji
• Zapoznawanie się ze wskazanymi przez Dyrektora COA nowymi lub zmodyfikowanymi procedurami i instrukcjami obowiązującymi w firmie
• Udział w regularnie organizowanych szkoleniach i warsztatach
• Przestrzeganie przyjętych w firmie standardów

Wymagania:

• Bardzo dobra znajomość programów komputerowych (Excel, Word, CRM)
• Komunikatywność i wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne
• Łatwość nawiązywania i utrzymywania kontaktów z klientami
• Umiejętność sprawnego realizowania wielu zadań
• Umiejętność pracy pod presją czasu, w zespole i samodzielnie
• Umiejętność analitycznego myślenia i wyciągania wniosków
• Mile widziane doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku

Oferujemy:

• Pracę w spółce o ugruntowanej pozycji rynkowej, cechującej się wysokim poziomem innowacji, działającej w oparciu o najnowocześniejsze technologie
• Możliwość podnoszenia swoich kwalifikacji poprzez kursy specjalistyczne
• Pakiet świadczeń socjalnych oraz pakiet medyczny
• Atrakcyjne wynagrodzenie
• Dostęp do szkoleń, zaawansowanych technologii i nowoczesnych procesów pracy
• Niezbędne narzędzia pracy

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, ze zm.)”

Jak aplikować?

t.balawender@professional-search.eu

Praca w branży: Administracja biurowa. Forma zatrudnienia: Pełny etat. Wynagrodzenie: wynagrodzenie do negocjacji.

Oferta wygasa za: 5 miesięcy.

  • Nie wpłacaj "w ciemno" pieniędzy przed podjęciem pracy, podpisaniem umowy.