Oferta pracy wygasła i może być już nieaktualna!
15 07 2017

Tymczasowa Specjalista ds. IT

Muzeum Jana Pawła II i Prymasa Wyszyńskiego – Dodane przez Justyna Filochowska Dowolna lokalizacja

r e k l a m a

Wymagania:

  • Umiejętność i doświadczenie w zakresie konfiguracji i serwisu sprzętu informatycznego;
  • Znajomość zagadnień sieci LAN i WLAN, protokołu TCP/IP i usług sieciowych;
  • Zaawansowana znajomość aplikacji biurowych oraz graficznych;
  • Dobra znajomość systemów operacyjnych i aplikacji firmy Microsoft oraz Apple na poziomie konfiguracji i zarządzania;
  • Wysoka kultura osobista, komunikatywność i cierpliwość w kontakcie z Klientami;
  • Umiejętność szybkiego przyswajania wiedzy i chęć rozwoju;
  • Wykształcenie minimum średnie techniczne informatyczne; mile widziane wyższe wykształcenie kierunkowe;

Obowiązki

  • Obsługa i wsparcie pracowników firmy w zakresie dostarczonych i uruchomionych usług informatycznych;
  • Usuwanie awarii zgłaszanych przez użytkowników;
  • Utrzymywanie sprawności sprzętu i urządzeń elektronicznych;
  • Instalacja, aktualizacja oraz konfigurowanie oprogramowania, urządzeń sieciowych, peryferyjnych i przenośnych;
  • Współpraca z dostawcami usług teleinformatycznych i serwisowych;
  • Zakup sprzętu w oparciu o wewnętrzne procedury firmy;
  • Znajomość zamówień publicznych;

Dodatkowymi atutami kandydatów będą:

  • Znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym;

Oferujemy:

  • Udział w ciekawych projektach;
  • Zatrudnienie w niepełnym wymiarze godzin, w oparciu o umowę zlecenie;
  • Możliwości rozwoju zawodowego;
  • Pracę w młodym i kreatywnym zespole.

Jak aplikować?

Prosimy o nadsyłanie CV do dnia 21.07.2017 na adres e-mail: biuro@muzeumjp2ipw.pl

Praca w branży: IT, Informatyka. Forma zatrudnienia: Tymczasowa.

  • Nie wpłacaj "w ciemno" pieniędzy przed podjęciem pracy, podpisaniem umowy.