Zaloguj się lub zarejestruj, aby móc wysłać aplikację o pracę.
12 06 2018

Pełny etat Specjalista ds. Obsługi Klienta z Językiem Niemieckim

PRO-Search – Dodane przez PRO-Search Warszawa, mazowieckie, Polska

Obecnie dla naszego Klienta, szybko rozwijającej się firmy poszukujemy osób na stanowisko:

Specjalista ds. Obsługi Klienta z Językiem Niemieckim

Obowiązki:

• Bycie głosem firmy wspierającym naszych klientów we wszystkich sprawach, zapewniając ich najwyższą satysfakcję
• Rozwiązywanie wszystkich problemów z polskiego rynku za pośrednictwem telefonu, czatu i poczty e-mail
• Podejmowanie decyzji co do rozwiązań i odpowiedzi w celu poprawy wizerunku firmy
• Komunikowanie się ze wszystkimi działami firmy, aby zapewnić jak najlepsze wrażenia klientów
• Postępowanie zgodnie z najlepszymi praktykami w zakresie obsługi klienta
• Przyczynianie się do rozwoju i doskonalenia działu oraz procesów wewnętrznych poprzez przekazywanie opinii zwrotnych klientów i stałą komunikację ze wszystkimi interesariuszami

Wymagania:

• Minimum 2 lata doświadczenia w obsłudze klienta; doświadczenie w faktoringu lub kredytach B2B będzie mile widziane
• Bardzo dobre umiejętności komunikacyjne, świetne wyczucie potrzeb i trosk ludzi oraz zamiłowanie do interakcji z klientami i wspierania ich
• Umiejętność szybkiego działania i wiedza, jak rozwiązać wszystkie problemy, które są do ciebie kierowane – chęć do tworzenia rozwiązań, które jeszcze nie zostały opracowane
• Bardzo dobra znajomość języka niemieckiego
• Bardzo dobra znajomość języka polskiego; znajomość angielskiego dla potrzeb komunikacji wewnętrznej (min. B1 / B2)
• Umiejętność dobrej organizacji pracy oraz zorientowanie na znajdywanie rozwiązań
• Umiejętność szybkiego uczenia się i łatwość w dostosowywaniu się do nowych sytuacji i wymagań

Oferujemy:

• Unikalny startup Fintech, który otrzymał 8-cyfrowe fundusze od najlepszych firm VC
• Konkurencyjne stałe wynagrodzenie plus premia w zależności od wyników
• Możliwość SZYBKIEGO rozwoju w jednym z najlepszych startupów fintech w Europie
• Dynamiczny zespół, z którym będziesz się dobrze bawić

Prosimy o dołączenie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb obecnych procesów rekrutacji, prowadzonych przez PRO-Search, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. z 2016r. poz. 922 z późn. zm.)”. Administratorem danych jest PRO-Search z siedzibą w Krzemienicy 649B, 37-127 Krzemienica, NIP:8151754155, REGON:180350660. Posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich usunięcia/poprawiania. Zebrane dane osobowe zostały przez Panią/Pana podane dobrowolnie.

Jak aplikować?

t.balawender@professional-search.eu

Praca w branży: Administracja biurowa. Forma zatrudnienia: Pełny etat. Tagi oferty: Specjalista ds. Obsługi Klienta z Językiem Niemieckim. Wynagrodzenie: wynagrodzenie do negocjacji.

Oferta wygasa za: 21 dni.

  • Nie wpłacaj "w ciemno" pieniędzy przed podjęciem pracy, podpisaniem umowy.