Zaloguj się lub zarejestruj, aby móc wysłać aplikację o pracę.
10 01 2018

Pełny etatSpecjalista ds. Sprzedaży IT dla Rynku Publicznego

PRO-Search Rzeszów, Województwo podkarpackie, Polska

Obecnie dla naszego Klienta, szybko rozwijającej się firmy branży IT poszukujemy osób na stanowisko:

Specjalista ds. Sprzedaży IT dla Rynku Publicznego

Obowiązki:

• Aktywne pozyskiwanie Klientów na rynku publicznym
• Badanie i kreowanie potrzeb Klientów w zakresie zaawansowanych rozwiązań IT, szczególnie w obszarze szeroko rozumianego bezpieczeństwa IT
• Prowadzenie procesu sprzedażowego (spotkania, organizowanie prezentacji, prowadzenie dialogu technicznego, przygotowywanie ofert przetargowych zgodnie z wymogami Ustawy Prawo Zamówień Publicznych, procesowanie umów, negocjacje) we współpracy z działem wsparcia sprzedaży
• Realizacja wyznaczonych celów sprzedażowych

Wymagania:

• Doświadczenie w sprzedaży dla rynku publicznego – min. 2 lata
• Wiedzę z zakresu zaawansowanych rozwiązań IT, szczególnie w obszarze bezpieczeństwa IT
• Bardzo dobrą znajomość Ustawy Prawo Zamówień Publicznych
• Umiejętność organizacji spotkań handlowych z klientami i prowadzenia dialogu technicznego
• Bardzo dobrą organizację pracy
• Dużą samodzielność, determinację w pozyskiwaniu nowych kontraktów
• Znajomość j. angielskiego na poziomie komunikatywnym
• Prawo jazdy kategorii B

Oferujemy:

• Pracę w spółce o ugruntowanej pozycji rynkowej, cechującej się wysokim poziomem innowacji, działającej w oparciu o najnowocześniejsze technologie
• Możliwość podnoszenia swoich kwalifikacji poprzez kursy specjalistyczne
• Pakiet świadczeń socjalnych oraz pakiet medyczny
• Atrakcyjne wynagrodzenie (podstawowe plus premia)
• Dostęp do szkoleń, zaawansowanych technologii i nowoczesnych procesów pracy
• Niezbędne narzędzia pracy

Jak aplikować?

t.balawender@professional-search.eu

Praca w branży: Sprzedaż, Handel. Forma zatrudnienia: Pełny etat. Wynagrodzenie: wynagrodzenie do negocjacji.

Oferta wygasa za: 22 dzień.

  • Nie wpłacaj "w ciemno" pieniędzy przed podjęciem pracy, podpisaniem umowy.