Poszukujesz pracy?

Dorada serwisowy w salonie samochodowym

Zielona Góra | Lubuskie

numer oferty: 53

Dorada serwisowy w salonie samochodowym - POLMARKET.PL Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa - Zielona Góra
                | Lubuskie

Dorada serwisowy w salonie samochodowym w firmie POLMARKET.PL Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa

Umowa o pracę | Etat

Sieć autoryzowanych salonów samochodowych oraz serwisów mechanicznych należących do Dealer Fiałkowski poszukuję doradcy serwisowego.

Zakres obowiązków

Profesjonalna i kompleksowa obsługa Klientów serwisu mechanicznego w oparciu o obowiązujące procedury

Kontrola jakości prowadzonych napraw w ustalonym zakresie

Realizacja programów serwisowych

Wymagania

Wykształcenie min. średnie (preferowane mechaniczne)

Znajomość budowy samochodów pod kątem napraw

Doświadczenie na podobnym stanowisku

Bardzo dobra znajomość obsługi komputera w zakresie pakietu MS Office

Mile widziane

Prawo jazdy kategorii B i doświadczenie w prowadzeniu samochodu

Co oferujemy

Zatrudniamy w oparciu o stabilną umowę o pracę

Prace pełną wyzwań