Poszukujesz pracy?

Kurier (k/M)

Diwa Personalservice sp. z o.o.

Hamburg | Niemcy

numer oferty: 58

Kurier (k/M) - Diwa Personalservice sp. z o.o. - Hamburg
                | Hamburg

Kurier (k/M) w firmie Diwa Personalservice sp. z o.o.

Umowa o pracę | Etat

Nasz klient w Niemczech w Hamburgu szuka kurierów do pracy w największym magazynie wysyłkowym w Europie. Pracownik pomaga przy załadunku samochodu, sprawdza czy wszystko się zgadza i rozwozi towar.

Wynagrodzenie :
13,10 € b/h + 5 € netto za każdy przepracowany dzień

Osoby zainteresowane prosimy o nadesłanie CV na nasz adres mailowy : kwoczek@diwa-personalservice.pl lub kontakt telefoniczny 887 029 967

Zakres obowiązków

Pracownik pomaga przy załadunku samochodu, sprawdza czy wszystko się zgadza i rozwozi towar.

Wymagania

-komunikatywnej znajomości języka niemieckiego lub angielskiego
-prawo jazdy kat. B

Co oferujemy

-niemiecką umowę o pracę
-praca : 4dni w tygodniu po 9,5 h a 3 dni są wolne , według trzech modeli:
-od poniedziałku do czwartku
-od środy do soboty
-piątek +sobota, niedziela wolna i poniedziałek +wtorek
-zakwaterowanie, koszt ok 400 € ( pokoje dwuosobowe)