Poszukujesz pracy?

Mechanik samochodów ciężarowych - LKW (k/M). 2000€ - 2400€ netto/m-c.

Diwa Personalservice sp. z o.o.

Monachium | Niemcy

numer oferty: 59

Mechanik samochodów ciężarowych - LKW (k/M).  2000€ - 2400€ netto/m-c. - Diwa Personalservice sp. z o.o. - Monachium
                | Bawaria

Mechanik samochodów ciężarowych - LKW (k/M). 2000€ - 2400€ netto/m-c. w firmie Diwa Personalservice sp. z o.o.

Umowa o pracę | Etat

Dla naszego klienta w Niemczech w München (Bawaria) poszukujemy mechaników samochodów ciężarowych.

Wymagamy:
- doświadczenia jako mechanik lub pokrewne,
- mile widziane p. jazdy kat. B i własny środek transportu,
- znajomości języka niemieckiego lub angielskiego

Osoby zainteresowane prosimy o nadesłanie CV na nasz adres mailowy: kwoczek@diwa-personalservice.pl lub kontakt telefoniczny 887 029 967.
www.diwa-personalservice.pl

Zakres obowiązków

- konserwacja, naprawa i diagnostyka pojazdów,
- naprawy m.in.: silników, podwozia, hamulców, klimatyzacji i ogrzewania,demontaż i montaż elementów

Wymagania

Mile widziane

-prawo jazdy kat. B i własny środek transportu

Co oferujemy

- wynagrodzenie – od 2000€ - 2400€ netto miesięcznie w zależności od doświadczenia i kwalifikacji,
- niemiecką umowę o pracę z pełnym pakietem świadczeń socjalnych z możliwością przejęcia bezpośrednio przez pracodawcę,
- pracodawca zapewnia bezpłatne zakwaterowanie w pokojach jednoosobowych!!!,
- praca na pełny etat – 40h/tyg.